| vladmircea a întrebat:

Ma ajutati cu ceva filme horror cum e Annabelle sau The Conjuring. Nu link-uri big grin

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Curse Of Chucky (2013),dar și celelalte din serie (Child's Play 1988, Child's Play 2 1990, Child's Play 3 1991, Bride of Chucky 1998, Seed of Chucky 2004), Dead Silence (2007)

2 răspunsuri:
| Mikku a răspuns:

Mama (2013), Saw, Final Destination, Chucky, House at the end of the street, Evil Dead,

| bubblegumMI a răspuns:

Dark Skies, Insidious, Chucky, Mama. Astea 4 filme mie mi.au placut mult dar sunt si alte bune in genul asta ca Paranormal Activity, Sinister, The possesion si The cabin in the woods! happy