| anonim45323570988329838r890 a întrebat:

Imi puteti recomanda filme horror bune? Eu din toate filmele horror pe care le-am vazut le consider cele mai ok pe :The conjuring; Annabelle; Candyman; Unfriended; Ouija: Origin of Evil.
Daca imi puteti recomanda niste filme horror in genul acestora, va rog?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Iti recomand serialul master of horror, ala da serial de calitate si oglinda neagră deși nu e horror

| dullcat a răspuns:

Buna.Tocmai am vazut ieri The Pope's Exorcist la cinema.A fost dragut. laughing

Altele care mi-au placut
The Menu, 2022
The VVitch: A New-England Folktale, 2015
The Shining, 1980
Cube, 1997
Halloween, 2018
IT, 2017
IT chapter 2, 2019
The Nun, 2018
The Exorcist, 1973

| RAY a răspuns (pentru dullcat):

Vezi si master of horror

| dullcat a răspuns (pentru RAY):

Mersi de recomandare, am adaugat in watchlist. Si Black mirror e fain, da, dar nu toate episoadele sunt horror.Mai mult e ceva distopic, un horror subtil creat de avansul tehnologic exagerat. Tind sa cred ca intrebarea era pentru horror ce tine de paranormal si sf.

| RAY a răspuns (pentru dullcat):

Există seria de filme paranormal, recomand hunting house era pe discovery e mortal

| dullcat a răspuns (pentru RAY):

Pe discovery cred ca zici de asta https://www.imdb.com/title/tt0484243/, ma uitam cand il difuzau la tv. :))