| griezmannnnnnn a întrebat:

Bună, mă poate ajuta cineva? Acum vreo 11-14 ani se difuza pe Minimax un desen animat cu semne de punctuație (gen semnul întrebării-albastru; semnul exclamării-roșu; punct-galben) care prezenta diferite episoade cu dinozauri, universul etc. Știe cineva cum se numește desenul și în mod special mă interesează episodul în care erau prezentate trenuri de mare viteză. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| AdrianaBacescu a răspuns:

Thomas și prietenii săi?

| griezmannnnnnn explică (pentru AdrianaBacescu):

îmi aduc aminte ca erau semne de punctuație, care prezentau episoade reale nu animate din viața de zi cu zi.

| AdrianaBacescu a răspuns (pentru griezmannnnnnn):

Prin ce anii erau?

| griezmannnnnnn explică (pentru AdrianaBacescu):

Prin 2008-2010, was ist was se numește.