| anonim_4396 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu numele unui film horror pe care l-am vazut acum vreo 7-8 ani la tv? Filmul incepea cu scena unei femei insarcinate care isi cauta o casa pentru a locui. Intr-un final gaseste o casa, naste, iar dupa ceva timp incepe sa auda zgomote din sistemul de ventilatie si incepe sa discute cu cineva sau ceva din ventilatie. Intr-o zi, prietena ei intra in casa la ea si o omoara din senin. Mai mult nu imi aduc aminte, dar as vrea foarte mult sa gasesc acest film. Oricum subiectul principal din acest film este acel "ceva" din ventilatie. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Stilgar a răspuns:

"ventilatia" aia ducea la un semineu vechi ce se afla in beciul casei?

| Albert272757 a răspuns:

Pornoo