| paula2111 a întrebat:

Buna,ma uit la serialul pretty little liars si sunt la zi cu episoadele, dar pana la urma cine este A am vazut ca este implicata Cece Drake si Mr.Fitz,dar cine mai e A? Si Alison chiar traieste si de cine se ascunde?

4 răspunsuri:
| FlyingFox a răspuns:

In cartile originale, A este sora geamana a lui Alison, in schimb in serial se pare ca nu, iar A este o adevarata echipa, nu doar o persoana.

| Hcaaa a răspuns:

Dupa cum ne-au aratat in ultimul episod, se pare ca Ezra e A dupa cum a reactionat si dupa cum era imbracat(in negru si sapca). Alison se pare ca se ascunde de A, deci respectiv ea si Cece le ajuta pe fete ca si atunci cand le-au scos din incendiu.Am citit multe comentarii cum ca Ezra nu ar fi A, dar sunt mai mult ca sigura ca el e, se potriveste prea bine, si cred ca el e cel care a lasat-o pe Alison insarcinata, daca iti mai aduci aminte ea iesea cu un tip mai mare, si pe urma a incercat sa o omoare dar nu a reusit si de aia o cauta acum. Sper ca ti-am fost de folos!

| oanaoana21 a răspuns:

Hei scuze ca nu stiu sa iti raspund, dar vreau sa te intreb ceva... Vreau si eu sa ma apuc sa ma uit la acest serial... merita? Este interesant?

| paula2111 explică (pentru oanaoana21):

Este foarte interesant si te tine in suspans, da chiar merita vazut!