| jaujedam a întrebat:

Buna!
Mai stiti care era firul povestii din "Secretul Mariei"?

Cel mai rapid raspuns priemeste fundahappy!

Răspuns Câştigător
| wsc a răspuns:

Buna! Da draga erau doua surori gemene indragostite de acelasi barbat pana la urama una ramne cu el se certa cu cealata.Una dintre ele devine prostitutata.Cealata pe nume maria su marita cu barbatu de care erau amdoua indragostite si face un baietel. Dupa cativa ani maria se intalneste cu sora iei ca sa se impace cu ea.Un mafiot intra si o impusca pe maria>Atunci sora iei geamana alina ii ia locul in casa si in viata mariei in final se adla ca ea nu era maria. Funda?

2 răspunsuri:
| teiube a răspuns:

Te referi la telenovela care a fost pe antena 1 in rolul Mariei era Anemona Niculescu ex asia iar coloana sonora era cantata de smily si delia pai toate intamplarile se invart on jurul mariei se indragosteste nu isi pote trai iubirea dusmanii o impiedica dupa multe probe ea se matita cu alesul inimi si traiesc fericit pana la adanci batraneti

| FlorinAdrian a răspuns:

Am urmarit tot serialul cand era pe antena 1 parca da de mult :X:X:X mi-a placut mult