| IM5 a întrebat:

BUna, maine va fi ultimul ep din naruto shippuden?

7 răspunsuri:
| saku970 a răspuns:

Buna!
Offf.doamne numai raspunsuri bune ai primit laughing!
Cum a zis si @aaluuy4 maine nu va fi un nou episod,ci peste doua saptamani,cat despre intrebarea ta eu nu am auzit nimic despre asta si nu cred ca este adevarat ca manga este foarte departe, iar pe deasupra mai este si lupta dintre Naruto si Sasuke, doar nu o sa se termine seria si o sa ne lase producatori cu degetul in gura ca nu mai vedem continuarea...cred ca cea ce ai auzit tu este gresit!

| Hikari a răspuns:

Naruto Shippuden are foarte multe episoade, deci nu. ^.^

| latosu a răspuns:

Buna, si?

| aaluuy4 a răspuns:

Maine nu va fi naruto shippuuden din pacate.
saptamana viitoare va fi un episod.
peste 2 saptamani va fi episod dublu.

| IM5 explică:

E intreabare

| xArianna a răspuns:

straight face e o intrebare sau un anunt? thinking

spun asta pentru ca nu vad semnul intrebariibatting eyelashes