| nicoletii67 a întrebat:

Mi-ați putea vă rog recomanda niște filme bune, dacă știi vreun film bun din categoriile astea spune-mi te rog, numai în engleză.
1.Să fie cu adolescenți sau niste povesti de dragoste uimitoare.
2.Mai mult aș vrea comedie, dragoste.
3.Nu știu dacă știți vreun film gen părinții i-au obligat să se căsătoarească.
4.Ea lucrează la el si se îndragostesc(poate să fie și serial).
5.Gen el bogat ea săracă sau invers.
6.Pariu
MULȚUMESC Anticipat.Care îmi place mai mult

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sundown (2016),The Last Summer (2019),Hot Summer Nights (2017),Squatters (2014),Mike And Dave Need Wedding Dates (2016),Endless Love (2014),Oh, Ramona! (2019),Five Feet Apart (2019),Blame (2017),The Best Of Me (2014),Run The Race (2019),Midnight Sun (2018),Sierra Burgess Is A Loser (2018),The Swap (2016),The Perfect Date (2019),Eighth Grade (2018),Smartass (2017),The Kissing Booth (2018)

| Vanesa87 a răspuns:

The Proposal,No string atached,The holliday,Crazy stupid Love, Abouth Time, Secound Act, OverBoard, The Kissing Booth. poti incepe cu ultimele care sunt productii 2018 2017 mi-e mi sau parut ok