| CastiCuMicrofon a întrebat:

Nu stiti un anime ongoing (care este in desfasurare) care sa fie bun? As vrea unul cam ca Naruto(ongoing), 07 ghost, shuffle, Rossario to Vampire, Kampfer sau Bleach(ongoing), nu vreau sa aud de Fairy tail sau One piece. Si lasati mesaj daca stiti ceva de Shakugan No Shana sau Guilty Crown (daca vor mai fi si alte sezoane)

Răspuns Câştigător
| Bezea a răspuns:

Poți încerca Hunter x Hunter. Are 2 versiuni. Una originală mai veche și una care este airing acum(remake). Și cred că poți să mai încerci și Ao no Exorcist.

Din câte știu sezonul 3 din Shakugan no Shana a fost ultimul.

1 răspuns:
| Babylonul a răspuns:

Pai astea care leai spus tu le consider cele mai bune bafta happy