| Nyström_Alexander_1988 a întrebat:

Niste anime-uri bune..please?
Am vazut:
Sword art online, Shakugan no Shana, Akame ga kill, high school DxD, Rosario+Vampire,Vampire Knight,Naruto shippuden,Bleach, Zero no tsukaima,Lovely Complex,Teacher Onizuka,Guilty Crown, Baka to Test to Shoukanjuu,Death Note, Devil may cry, Dragon ball, Conan, Fairy Tail, One piece, Full metal alchemist.
Si vreau ceva asemanator cu cele de mai sus. daca stiti happy Mersi.
O descriere la anime-ul propus nu ar fi o idee rea.

6 răspunsuri:
| Croampa a răspuns:

Te-ai uitat la dxd, tare! happy
Eu am vazut dxd si am in desfasurare: naruto, bleach, full metal alchimist, trinity seven, soul eater, kampfer si chiar astazi am terminat hataraku maou sama!

| Nyström_Alexander_1988 explică (pentru Croampa):

Si eu am vazut soul eater si hataraku maou sama ^^ hataraku chiar mi-a placut mult de tot happy am uitat sa-l trec pe lista de mai sus.

| Croampa a răspuns (pentru Nyström_Alexander_1988):

Tare, si mie mi-a placut, sper sa apara si sezonul 2! big grin

| SuneteDeChitara a răspuns:

Another.
E cel mai bun anime pe care l-am vazut.

| puppetmaster a răspuns:

Nu stiu daca sunt asemanatoare cu cele de mai sus, dar iata animeurile mele preferate:kuroshitsuji,
pandora hearts,
RWBY,
kaichou wa maid sama,
tokyo ghoul
kamisama hajimameshita
attack on titan
amnesia
uraboku
uta no prince sama

| Nyström_Alexander_1988 explică (pentru puppetmaster):

Tokyou ghou l-am terminat acum 4 zile happy e genial.
Cat despre attack on titan..la fel de genial big grin l-am terminat acum o luna..cam asa happy restul nu le-am vazut. Merci!