| CastiCuMicrofon a întrebat:

Imi spuneti niste seriale anime faine?
Inafara de Naruto, Bleach, Fairy Tail, One piece, Death Note, Shuffle, Elfen Lied, Rosario To Vampire, Shakugan no Shana, Kampfer.
As prefera sa fie ongoing (ro-subbed), dar daca nu macar sa aiba multe episoade.

Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

4 răspunsuri:
| 000Diddy000 a răspuns:

1. Uragiri wa Boku no Namae wo Shitteiru (Uraboku)-24 de episoade
2. Vampire knight si sezonul 2 Vampire knight guilty-13 episoade fiecare
3. Hakuuki si sezonul 2 Hakuouki Hekketsuroku
4. Clannad si sezonul 2 Clannad after story
5. Code Geass
6. Claymore
7. Full Metal Alchemist
8. Lovely complex
... cam atatea imi amintesc care sa aiba mai multe episoade...

| DarknessKirin a răspuns:

Full Metal Alchemist...
Gata saturate cu asta ca e lung...

| AlexTroll a răspuns:

South parcathinking

| Emm_Emma_1996 a răspuns:

Mahou sensei negima, kimagure Orange road, full metal alchemist, care kano, baka to test, sket dance, yosuga no sora, asu no yoichi, fushigi yuugi, kyou kara maoh, daa daa daa, kobato, kaikan phrase, shinrei tantei yakumo, kirarin revolution, lovely complex, kanon, marmalade boy, aishiteruze baby,; bafta la vizionat big grin