| Kaaatyyy a întrebat:

Pai ma gandesc la niste anime-uri.Si nu stiu in ce ordine sa ma uit la ele.Anime-urile suntbig grinN Angel, Full metal alchimist, Nana, Death Note, Blood+, Karin chibi vampire. N-am vazut niciunulstraight face. Hotarati voi ordineawinking. Fuuunda:*

Răspuns Câştigător
| GeoXD a răspuns:

1.Death Note
2.Nana
3. DNAngel
4.Blood+
5.Karin Chibi Vampire
6. FMA
eu le=am vazut doar pe primele 4. dar ultimele 2 le stiu, am mai auzit de ele si am vazut imagini pe net.
Dar in loc de FMA iti recomand sa te uiti la Full metal panic. e mai interesant si amuzant XD
oricum, uita-te in ordinea pusa de mine X)

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

1Death Note 2Blood+ 3Karin chibi Vampire 4Full metal alchimist 5DNAngel Sper ca te-am ajutat big grin

| SongHyeRa a răspuns:

Mie imi place foarte mult Vampire Knight da e cam scurt D.Gray-Man, Naruto si Naruto shippuden dar fiecare dupa preferintekisslove strucklove struck

| Kaaatyyy explică:

Daca aveti alte idei... spuneti:*

| Kaaatyyy explică:

Andry...voiam sa-ti zic ca am vazut Vampire Knight(si parteaII)si Narutolaughinglaughing

| JUST1ANIME a răspuns:

1. DN Angel
2.Nana
3. Death Note
4.Blood+
5. Karin Chibi Vampire
6. FMA

Urmareste aici cate anime-uri vrei ^.^
Animeseason.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca cel mai bine este sa vezi dn angel pentru ca mie mi-a placut cel mai mult. Daca vrei sa te uiti la karin...nu o fa...e prea sangeros si cu dureri de corphappy :d