| ςгเรtเภยкค a întrebat:

Buna,in serialul Pretty little liars cine a omorat-o pe Alison si cine este A?

5 răspunsuri:
| Betty a răspuns:

Acest A este de fapt o echipa formata din mai multe persoane dar pana acum nu se stie decat ca Mona si Toby fac parte din aceasta echipa insa mai sunt cu siguranta si altii... Personal nu cred ca Alison e moarta, daca ai vazut episodul de haloween stii de ce spun asta, plus vizitele pe care le face Ali fetelor "in vis" dar daca nu sunt tocmai vise? Oricum mai sunt multe de descoperit love struck abia astept urmatorul episod love struck

Vizionare placuta in continuare! kiss

| LolaLollita a răspuns:

In serial, inca nu se stie exacthappy

| FashionDream a răspuns:

Alison nu e moarta. Iar "A" nu este o persoana ci un grup. Mona si Toby fac parte sigur din acel grup.
A- Alison

T- Toby
E- Ezra
A- Aria
M- Mona
Eu persoanl nu cred ca Aria face parte din echipa...dar multi spun ca face...deci nu stiu.

| FashionDream a răspuns:

Uita-te la videoclipul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=bLm6LMSq73I
Aici ai toate dovezile ca Aria este A...

| AnduhXD a răspuns:

Pai, eu nu m-am uitat la tot, dar am auzit ca Alison nu este moarta si ca aceea era sora ei Courtney pe care Ali a ucis-o, iar A cred ca este chiar Alison. Nu stiu sigur daca A nu este "o grupa". Parerile despre "A" sunt impartite.