| euAdelina a întrebat:

Poate cineva sa-mi rezume filmul stapanul inelelor caci m-a pus de la scoala sa-l vad ca sa vad despre ce este vorba (la romana) dar nu pot sa ma uit pentru ca nu-mi place de loc. M-am uitat la jumatate din prima parte dar nu am inteles nimic! Va rog ajutati-ma!

5 răspunsuri:
| Teardrop a răspuns:

Nu te poţi căca în gusturile omului.

Adică...Stăpânul Inelelor nu-l înţelege oricine.

A, şi profă-ta se referea la carte.

| soloangel01 a răspuns:

Poate si-a batut joc profa de voi, daca nu...Stapanul inelelor este un film cam lung, si cu multe parti(cel putin 3), trebuia sa iti spuna ce parte sa prezinti.

| euAdelina explică (pentru soloangel01):

Nu... trebuie sa facem o asociere intre personajele din Harap-Alb si cele din film.

| soloangel01 a răspuns:

Cica la inceput a fost o carte...http://ro.wikipedia.org/wiki/Stăpânul_inelelor. Nu am citit tot. Poate daca citesti intelegi ceva.

| alexander10 a răspuns:

Ce bine ar fi de as avea si eu teme din astea...