| WaitingForYou a întrebat:

poate sa-mi dea cineva link pentru sezonul 2 din serialul Hellcats?

Răspuns Câştigător
| laurik1315 a răspuns:

Nu mai apare sezonul 2 crying(( producatorii au decis asta avand in vedere ca nu e la fel de popular ca alte seriale de pe acelasi post. Da doamne sa se razgandeasca ca mie imi placea crying((( primul sezon pe vplay

| WaitingForYou explică (pentru laurik1315):

Primul sezon l-am vazut. am gasit ceva articole ca trebuia sa apara in aprilie-mai. dar s-au razgandit sau nu stiu. dar e pacat. ne-au lasat in punctul culminant. sad

2 răspunsuri:
| alinescu a răspuns:

Inceraca pe www.vplay.com...FUNDA:*