| TheBleuFlower a întrebat:

Buna
puteti sa-mi dati niste informatii despre filmul this is us (cu one direction)...
cand o sa apara
unde o sa-l putem vedea... etc...

Răspuns Câştigător
8 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

One Direction: This Is Us (2013)
"This Is Us" Documentary | Music - 30 August 2013 (USA)

| dorishell6969 a răspuns:

Filmul va aparea pe 30 august in Londra. Probabil si in Romania tot atunci. Prima oara bineinteles ca va aparea in Bucuresti, deci probabil la cinematografele de acolo. Filmul va include si niste interviuri cu fanii si, bineinteles cel mai mult vor aparea baietii. sper ca ti-am putut fi de folos. big grin

| TheBleuFlower explică (pentru dorishell6969):

Da... mi-ai fost merci!

| PandaaBeiibi a răspuns:

Heyyaaa!:3 Pai eu ma duc chiar azi (30 august) la premiera din Romania la Cluj.Filmul se difuzeaza la toate Mall-urile care au Cinema City.Va trebui sa te uiti pe net sa vezi cand mai e, sa suni sa aci rezevare si apoi un angajat iti da detaliile happy