| MrBeanTeddyBear a întrebat:

Recomandati-mi si mie niste filme drama/romantice gen : A walk to remember, remember me, one day, the notebook, sweet november.
[nu-mi spuneti de twlight].
Si nu-mi dati copy-paste de pe net ca nu ma interreseaza... vreau fiolme care le-ati vazut de genul acesta si v-au placutbig grin.
FUndA

Răspuns Câştigător
| EvangelineLovin a răspuns:

500 days of summer, 50 first dates, the secret life of bees, Marley and me. Si daca iti plac cateii cauta si Hachiko(parca asa se scria).

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...cred ca titanic, hatchiko a dog story, tangled sau the strange case of benjamin button!
Astea mi-au ramas in minte

| eucumine010 a răspuns:

My Sassy Girl e din 2008 (drama, romantic, comedie) E foarte bun.

| AndraNicoleta a răspuns:

P.S. I love you. Cea mai tare comedie romantica. Merita vazuta!

| lascuiulian92 a răspuns:

The Ultimate Gift (promit ca iti va place acest film), The Green Mile (asta e putin mai vechi dar pentru o drama nu`i rau)