| Cristinavr a întrebat:

Buna happy s.ar putea ca multi dintre voi sa isi aminteasca despre un film de pe cartoon network de mai demult, cu un baiat care ajunge pe taramul necunoscut, cu niste carti dintr.o biblioteca..pe una dintre carti o chema Aventura parca.Mi.a placut mult filmul si chiar as vrea sa.l revad dar numai stiu cum se numestte. putin ajutor?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| casablanca40 a răspuns:

The pagemaster 1994

1 răspuns:
| PrintesaTsubaki姫椿 a răspuns:

Daca peronajul principal e un copil blond cu ocherari rotunzi si avea o casuta in copac, iar la un moment dat se intalneste cu un dragon inseamna ca e Harry Potter(varianta desen animat).