| XxFlorin22xX a întrebat:

Era mai demult un film pe cartoon network cu un baiat pe care il chema Dinu, si avea un ghiozdan roz vorbitor, se ducea la un magazin de jucarii.Stiti cum se cheama?

2 răspunsuri:
| TheBlackEmo a răspuns:

Îmi amintesc de el dar numele nu îl stiu ma mai gandesc

| TheBlackEmo a răspuns:

Îmi amintesc, era cu un baiat Dinu care are un ghiozdan vorbitor si ajunge el pe un taram cu jucarii si se bate cu aia rai si se îndragosteste de printesa pana la urma si lui îi placea sa se dea cu skateul si cred ca lumea jucariilor! Parca asa îi zicea!