| Paul0111 a întrebat:

Buna seara am si eu o mare nelamurire in legatura cu denumirea unui film happy va rog sa ma ajutati filmul este despre un cuplu de indragostiti care se muta impreuna in padure de acolo relatia lor se pare ca ia o intorsatura urata, baiatul se dovedeste a fi foarte vulgar si violent cu iubita lui pe care pretindea ca o iubeste. Tin minte ca are loc o lupta intre cei doi... mai multe nu stiu ce sa zic happy e un film mai vechi oricum.Va rog mult daca stie cineva astept raspuns happy

3 răspunsuri:
| HisGirl a răspuns:

Mda stiu filmul.dar nu stiu cum se numeste.Cumva ea incearca sa fuga?

| ward2010 a răspuns:

Stiu filmul.dar nu stiu cum se numeste

| Paul0111 explică:

Si eu știu filmul asta nu mă ajuta cu nimic daca nu știu cum se numește happy si da încearcă sa fuga happy