| SB_Taniusha_1985 a întrebat:

Am vazut un film demult si acum mi-am amintit de el, dar nu tin minte denumirea. Filmul e despre doi ingeri indragostiti in Paradis, iar la un moment dat fata este trimisa pe pamant. Despartirea dintre ei doare foarte mult, asa ca li se ofera sansa de a fi impreuna doar daca se vor regasi si se vor recunoaste in calitate de oameni. Va implor, cine stie denumirea?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

E filmul "Și îngerii se îndrăgostesc". L-am văzut si eu, a fost la TV în urmă cu vreo două săptămâni!
http://www.cinemagia.ro/......tesc-5137/

2 răspunsuri:
| PeaceLoveMusic a răspuns:

Pare super filmul dar nu stiu...si eu as vrea sa il vadsad