| deeajasmine a întrebat:

Bună seara, caut un film pe care l-am văzut acum mulți ani dar problema este că nu mai știu cum se numește.Stiu doar începutul,o fata care sa arunca de la balcon și cade peste o mașină, cred că e thriller de prin anii 90-2000! Poate mă puteți ajuta.

3 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Prom Night (1980).
Aici, în primele minute ale filmului, se aruncă o fată de la fereastră...
http://www.cinemarx.ro/filme/Prom-Night-Prom-Night-86215.html
Filmul îl găsești online, pe Youtube, nu știu dacă e ceea ce cauți. E tot ce am găsit.

| deeajasmine explică (pentru floresdemayo):

Mulțumesc frumos, dar nu este ăsta sad Dar o să mă uit cu drag și la acest film, eu am văzut cel din 2008 dar cred că originalul este mai fain.

| opoe24400 a răspuns:

Fantoma mea iubita?