| Faraidei a întrebat:

Era un film cu o femeie divortata, care avea un baiat de vreo...hm, 10 ani? si care, la un moment dat, primeste tot felul de chestii de la un obsedat care o urmarea peste tot. Ea anunta politia, dar nu o crede nimeni la inceput, in fine, se muta, copilul comanda pizza cand este singur acasa, vine obsedatul si il rapeste, o santajeaza pe ma-sa. e termina cu femeia respectiva impuscandu-l. Cum se numeste? XD lapsus imens. Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| Courtney4you a răspuns:

"A Deadly Encounter" (2004).
Asta e filmul pe care il cauti, cred.
Funda?happy

| Faraidei explică (pentru Courtney4you):

Thankyouuuuu happy toata ziua m-am chinuit sa imi aduc aminte. Fundahappy

1 răspuns: