| roberttcrs a întrebat:

Buna seara TPU! Am o nelamurire Am vazut acum 2-3 saptamani in film pe HBO care numai stiu cum se numea.Era vorba despre 2 frati si mama lor care nu stia carte.Pe aceea unu il chema Benjamin care se facuse la viata lui Neurochirug si pe celalalt numai stiu cum il chema si se facuse Inginer! Va rog frumos astept raspuns cat mai repede! Sa va dau un cuvant de ajutor mie mi se parea ca se numea asa Minuni in mainile lui Benjamin. Dar nu imi da pe Google ca nu asa se numea.Era ceva la titlu Cu minuni in mailine nu stiu cui!

Răspuns Câştigător
| Pumma09 a răspuns:

Buna Seara.
Filmul pe care il cauti este " Gifted Hands: The Ben Carson Story "
Funda? big grin

1 răspuns:
| roberttcrs explică:

Multumesc!