| 현주 a întrebat:

Buna tpu.Am vazut mai demult un film dar nu mai stiu cum se numea.Era vorba despre o fata cu niste parinti duri.Ea intalneste un tip care ii promite ca o face faimoasa, chiar si pe tatal ei il pacaleste si le intra pe sub piele la toti.Voi l-ati vazut? Cum se numea?

2 răspunsuri:
| puffii548 a răspuns:

Daca char il vrei spune-mi macar in cea n a fost si pe ce canal si iti voi raspunde... daca nu mai stii voi cauta eu.

| 현주 explică (pentru puffii548):

L-am vazut pe pcul lu unchi-miu.El l-a sters fara sa se uite la titlu.