| alexandrubulu a întrebat:

TPU vreau un film horror 2010-2014, dar sa nu fie cu fantome sau exorcizari,sa fie un film cu criminali mascati cu suspans ca saw,scream, friday the 13th, sorority row. fundita!

Răspuns Câştigător
| lauraaaaaaaa33 a răspuns:

Amussament e cu un nebun care urmareste niste tipe cu care a fost coleg la scoala, si cand zic nebun ma refer in adevaratul sens al cuvantului.e infricasator, dar mie nu mi-a placut laughing ar mai fi si cube, e interesant..cauta pe filmepro.ro si daca la categoria 'groaza' acolo vei gasi foarte multe de unde sa alegiwinking

1 răspuns:
| SpeșălGirl a răspuns:

Smiley
Texas Chainsaw massacre si Halloween 2 chiar daca sunt mai vechi.