| anaaaa53 a întrebat:

Buna seara tuturor!
Am si eu o curiozitate ca sa ii spun asa...
Care este filmul-serialul vostru favorit si de ce?
happy

10 răspunsuri:
| Bernoullie a răspuns:

Breaking Bad. l-am terminat in 4 zile, asa de disperata am fost dupa el. Vedeam 13 episoade zilnic. Imi plac toate filmele si serialele de acest gen cu oameni care duc o viata dubla.Aici e vorba de un profesor de chimie care a inceput sa prepare droguri si sa-si faca propriul laborator.

| andrey663 a răspuns (pentru Bernoullie):

Asta era si raspunsul meu.Sunt la sezonul 3 si ma uit ca nebunu mereu, e super tare serialul

| RandyMarsh a răspuns:

Buna!
Serialul meu preferat este Supernatural.Imi place pentru ca are de toate.Actiune,horror si chiar comedie in unele momente.
Povestea este foarte interesanta si te tine in suspans in fiecare episod.
Pana acum au fost 8 sezoane, il astept pe al noualea cu nerabdare.

| OnuOnulică a răspuns:

The Vampires Diares.
Dupa parerea mea e cel mai tare serial din lume.

| ILoveWeekends a răspuns (pentru OnuOnulică):

Sunt de acord cu tinewinking

| OnuOnulică a răspuns (pentru ILoveWeekends):

Damon love struck

| ILoveWeekends a răspuns (pentru OnuOnulică):

Corectwinking

| Athée a răspuns:

What Dreams May Come - filmul ( e cea mai buna drama/ film de dragoste - vazut! )

49 Days - serial ( la fel, cea mai buna drama, care mi se si potriveste putin )

| AdrienneMaika a răspuns:

Film: am multe, dar cel mai nou e: Wolverine 2013 (e la cinema), iar serial: Naruto Shippuden, cred laughing)

| ElleEllena a răspuns:

Pai sunt mai multe seriale dragute dar sincer mi-a placut super mult Pretty Little Liars deoarece este vorba de adolescenti si faptele lor, si crime si mister.