| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva daca exista deja partea 2 la filmul The 10th kingdom? Continuarea filmului din anul 2000, am auzit ca trebuie sa se faca continuarea povestii...

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dar 10th kindom nu este o miniserie cu 10 episoade?
prin partea a doua vrei sa zici sezonul 2, slabe sanse sa apara un sezon 2 cand serialul este din 2000
dar este posibil sa se faca un remake, cu alti actori, poveste asemantoare, este cunoscut procedeul de ramake si s-a tot folosit nu doar pentru filmele artistice ci si in cazul serialelor.

| anonim_4396 explică (pentru Simpatic):

Da despre sezonul 2 zic, păcat că nu va fi o continuare... Mulțumesc pentru răspuns.

| Simpatic a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere

| danutzz008 a răspuns:

Nu exista o continuare a seriei, momentan. Au fost doar 10 episoade.

| anonim_4396 explică (pentru danutzz008):

Mulțumesc pentru răspuns, așa au spus actorii din film că urma o continuare. Păcat că nu va fi...

| danutzz008 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy