| Tricksy a întrebat:

Stie cineva daca serialul The Secret Circle a fost anulat sau se filmeaza sezonul 2? Pentru ca eu am auzit ambele variante.

Răspuns Câştigător
| stefanovlaura a răspuns:

Din pacate a fost anulat! Nu se va mai scoate un al doilea sezon, desi aveau de gand, pentru ca nu au avut audienta mare, iar serialul era extrem de costisitor. Cel mai deranjant lucru este ca a vrut o alta companie sa continuie serialul, dar cei care s-au ocupat pana acum, nu au vrut sa le cedeze serialul! Deci, nu vom avea parte de un al doilea sezon!

| Tricksy explică (pentru stefanovlaura):

Pacat...Dar multumesc pentru raspuns!

1 răspuns: