| yoelee a întrebat:

Stie cineva in ce episod din naruto apare Sai?

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Prima data apare in Naruto Shippuuden, episodul 33. Nu cred ca apare si in Naruto, sau cel putin eu nu imi aduc aminte.

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

In episodul 33

| yoelee explică (pentru alecx4music):

Pai Sai nu apare inainte de shippuden? nu stiu in ce episod din naruto primul cand sunt micihappy

| yoelee explică (pentru alecx4music):

Merciwinking

| alecx4music a răspuns (pentru yoelee):

Prima data apare in Naruto Shippuuden, episodul 33. Nu cred ca apare si in Naruto, sau cel putin eu nu imi aduc aminte.

| Bєshka a răspuns:

Sai apare in Naruto shippuden de la episodul 30 incolo.

| alecx4music a răspuns (pentru Bєshka):

Normal ca la shippuuden ma refeream. Scuzem in episodul 33 (Naruto Shippuuden)