| cool1 a întrebat:

Stiti ca la Disney Junior e un desen,, Art Atack,,.De ce credeti ca l-au inlocuit pe vechiul prezentator?

5 răspunsuri:
| Miree a răspuns:

Este posibil să fie concediat sau perioada contractului s-a încheiat. Acum depinde, degeaba ne dăm noi cu părerea aici.

| DomnulFantastic a răspuns:

Poate a fost concediat sau ceva de genul asta

| ghostlabbrador77 a răspuns:

Eu sincer nu ma uit dar fratele meu mai mic se uita si am remarcat si eu asta, nu stiu sigur de ce, dar probabil pentru ca fiecare prezentator are un portofoliu iar dupa ce il termina trec la urmatorul ( de obicei sunt din mai multe tari ) poate vor sa se diversifice sa nu devina emisiunea monotona. Sper ca te-am lamurit. Daca vrei sa stii sigur, ai putea sa le trimiti un email celor de la Disney ( sectiunea relatii cu publicul )

| cool1 explică:

Sincer,desi sunt destul de maaaare, ma mai uit la Art Atack cu fratele meu mai mic deoarece chiar mi se pare o emisiune interesanta. Oricum, multumesc pentru opinii.Astept si altele.

| monsterRyder a răspuns:

Contractul s-a terminat...sau poate a fost concediat.