| SooJin a întrebat:

Hey! Vreau sa vad emisiunile de la,, Art atack" da pe Disney Chanel online.Problema e ca de cate ori caut:ba imi da de pe Disney Junior, ba imi da din alte tari si nu le gasesc pe cele din Romania...Va rog sa ma ajutati puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| ViseColoratee a răspuns:

Uite aici le poti vedea : http://www.disney.co.uk/disney-junior/art-attack/

Sa stii ca cele din Romania, dublate, nu se gasesc pe Internet. Dar te poti lua dupa acestea, nu e nevoie sa stii engleza asa bine ca sa intelegi. :)

| margaret a răspuns:

Invata engleza!