| rocsyy a întrebat:

Stiti cumva daca a aparut si cum se numeste un film cu Naruta, il prezinta pe el cu copilul sau.Si cate filme naruto au aparut pana acum. Multumesc!

2 răspunsuri:
| LostInTheDarkness a răspuns:

Nu nu a aparut sunt doar 4 filme cu naruto le poti vedea aici:
http://www.animekage.com/

| deeutza_9660 a răspuns:

De fapt sunt 4 filme cu Naruto cand este mare si 3 cand este mic.Le-am vazut pe acelasi sait de mai sus si pot sa iti spun ca sunt super faine, dar cel mai mult mi-a placut naruto shippuden movie 4.