| Okkultist a întrebat:

este un film horror daca stiu bine din 2016 in care la inceput se prezinta niste nazisti, iar o fata se duce intr-o camera cu o pentagrama pe jos.
Nu mai tin minte mai mult, stiti cum se numeste filmul? Va rog frumos.
De asemenea filme 2016 subtitrate in romana sau germana despre ocultism?
Dau funda, multumesc frumos!

2 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Un film cu naziști Anthropoid (2016),horror poți să încerci Dead Snow: Red vs. Dead (2014),Enter Nowhere (2011),The Seasoning House (2012)