| IonelaaaS a întrebat:

the vampire diaries episodul 20 sezonul 4 se numeste "the originals"?

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Da,așa se numește și este ep. pilot al noii serii The Originals care va începe pe data de 16 oct. 2013

| IonelaaaS explică (pentru faramatania):

Si cand apare Siles. adica fata lui? Pentru ca in ep 19 cand e cu Bonnie ii arata doar putin din fata happy

| faramatania a răspuns (pentru IonelaaaS):

Ep.19 se numește (dacă asta te interesează) Pictures Of You, iar singurul cu particularitatea mai sus amintită este The Originals (ep.20)

| CMaria21 a răspuns:

Da! o zi buna