| mayla a întrebat:

Am gasit o carte care se cheama Semnul de P.C. Cast exista un film sau niste imagini cu personajele principale in special caut o poza al lui Erik Night.

Răspuns Câştigător
| PuppetXD a răspuns:

Daa, te referi la primul volum Semnul din Casa Noptii. Da, am auzit ca filmul este in productie. Hmm...siguur, toata lumea vrea poze cu scumpul de Erik :X dar daca o sa citesti volumele urmatoare, o sa observi ca nu mai e chiar atat de scump...Ehh, lasa :-j bucura`te inca de el;)

Poftim site-ul cu imagini ale personajelor... si s`ar putea sa gasesti mai multe informatii despre Casa Noptii. Enjoy;)

http://www.houseofnightseries.com/yearbook/

| mayla explică (pentru PuppetXD):

Am citit primul volum si ma gandeam ca este si un film mersi pentru imagini.

| mayla explică (pentru PuppetXD):

Si stii cand o sa apara filmul sau serial ce o fi?

| PuppetXD a răspuns (pentru mayla):

Tot ce pot sa-ti spun este ca ecranizarea seriei Casa Noptii este in pregatire la Davis Film... data nu o pot preciza... dar e si asta un inceput, anul viitor cel tarziu o sa apara din cate m auzit thinking

7 răspunsuri:
| mayla explică:

Imi puteti spune si cate volume sunt eu stiu 10 dar am mai vazut 3 si ordinea lor.

| PuppetXD a răspuns (pentru mayla):

Paai...la noi in tara sunt 8 traduse
Semnul, Tradarea, Aleasa, Infruntarea, Obsesia, Tentatia, Focul si Iertarea.
Practc, volumele se incheie aici, dar in America, au mai aparut inca doua sau trei volume, dar care nu prea au legatura cu celelealte. Este vorba mai mult de profi. Despre Dragonul Lankford si despre Lenobia, in incercarea lor de a o aduce la viata pe raposata sotie a Dragonului, Anastasia Lankford...
Sper ca te-am lamuritwinking

| mayla explică (pentru PuppetXD):

Da multumesc.

| mayla explică:

As vrea toate volumele legate de casa noptii.