| DarkieDark a întrebat:

am mare nevoie de ajutorul vostru! imi puteti spune si mie site-uri pe care sa vad programe tv(discovery science,axn black, etc)? am incercat pe mai multe si imi trebuie nu stiu ce sa descarc si nu merge chiar daca descarc alea (pluginuri). VA ROOG! FUNDAA!

Răspuns Câştigător
| DomnulFantastic a răspuns:

Http://www.cool-tv.net/

2 răspunsuri:
| kteichd a răspuns:

Mywebtv.info e cel mai bun ai nevoie doar de sopcast atat in rest nimic nici cont nu trebuie si ai o gramada de programe

| DarkieDark explică (pentru kteichd):

Aha,mersi. dar nu merge si fara sopcast? antivirusul nu ma lasa sa-l descarc, zice ca e malitios...