| Kyuubiy a întrebat:

Hey! Buna TPU! :* Am o rugaminte la voi, pentru fanii anime: Puteti sa-mi dati niste anime-uri cu grafica draguta si o poveste de dragoste, cu sarutari si chiar si alte chesti +16 laughing Obligatoriu scene din astea...mai romantice, adica...sa treaca direct la actiunelaughing ca in Junjou Romantica nu abia un sarut in ultimul episod ca Inuyasa sau deloc ca in Shakugan no Shana. ( Nu conteaza daca sunt yuri sau yaoi, dragoste sa fiewinking ) Gen : Uraboku, Vampire Kinght, Junjou Romantica, Kannazuki no Miko, Nana etc. Cu o mica descriere la fiecare va rog puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Kennziiie a răspuns:

Tie nu iti trebuie anime o.o tie iti trebuie filme po.rno. Frt, serios, nu de astea sunt animeoh go on. cauta si tu pe net anime hentai si exprima-ti perversiunea. Good luck la fap fap fap ( :

| Tumblroid a răspuns:

Maken-ki, asoby ny ykuio,

| Andy97Sexxx a răspuns:

Yaoi accepti(logic...de asta ai scris de Junjou Romantica)Pai Hey! Class President, Boku no sexual harassment, okane ga nai, sensitive pornograph, koisuru bokun...etc