| dya16 a întrebat:

TPU am si eu doua intrebarii : Cine a omorato pe Alison din Pretty Little Liars si Cine este A?

Răspuns Câştigător
| Alessandra_5306 a răspuns:

Cine a omorat-o nu stiu, dar "A." este Mona sau cel putin in carti.

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Nu se stie cine a omorat-o pe Ali si nici A nu se stie cine e inca.nu s-a vazut nimic concret ca sa ne dam seama ca este Ali sau Mona sau mai stiu eu cine.mai bine asteptati si o sa aflati

| lollipopzz a răspuns:

1.Nu a omorat`o nimeni pe Alison
2.A este Alison care le trimite fetelor mesaje ciudate pentru ca ele se comportau cu ea bine dar de fapt ali simtea ca e ceva neinregula...Pretty little liars e cartea mea pref si sper ca te-am ajutat!:*

| behappy a răspuns:

Depinde...
In film : doar producatorii stiu
In carti: A este Mona.si sora geamana a lui Ali