| qDoDop a întrebat:

Am si eu o intrebarebig grin Stiti cumva seriale coreene ca : City Hunter sau You`re Beautiful. M`au pasionat foarte tare, personajele dar in special povestea ^.^ Multumesc anticipat :*

Răspuns Câştigător
| JiHyun a răspuns:

49 days, Heartrings, Mary stayed home all night, Boys Before Flowers, Dream High 1 si 2, Flower Boy Ramyun Shop, My princess, Royal family, Protect the boss.Eu la astea m-am uitat si mi-au placut multhappy

1 răspuns:
| Cris1Rebe a răspuns:

Personal taste. Boys over flowers:X:X:Xlove strucksunt de senzatie