| LupuMaria a întrebat:

Ce seriale coreene stiti precum City Hunter sau The Fugitive: Plan B? funda!

Răspuns Câştigător
| AleAle96 a răspuns:

-Time Bethween Dog and Wolf(mi-a placut la nebunie, e ceva gen City Hunter-mai mult sau mai putin)
-Iris
-Spy Myung Wol(nu e 100 la 100 de actiune, insa e asemanator)
-Damo(desi e istoric, e plin de lupte)
...Altele chiar nu mai stiu.Presupun ca sunt mai putine.Si eu am cautat o buna perioada de timp, dar m-am lasat pagubasa.

3 răspunsuri:
| xxdrgn a răspuns:

Buna!
Hmm, acum imi vin doar: Bad Guy, Temptation of an Angel si Crime Squad (nu stiu asta cat de reusit e, inca nu l-am vazut, dar daca mi-a fost recomandat banuiesc ca e ceva de el. ^^).

| bianca1319 a răspuns:

Baieti de bani gata e super tare serialul

| LupuMaria explică (pentru bianca1319):

L-am vazut...dar eu ma refeream la serial cu batai, actiune, comedie, drama etc