| bybycutz a întrebat:

Buna TPU am vazut acum ceva timp in timp ce ascultam o melodie pe "you tube" un anime cu dio frati gemeni la care le placea de aceeasi fata si nu stiu cum se numeste si chiar vreau sa dau de el... puteti sa ma ajutati plssss :*:*:*:*:*:*:*va astept raspunsurile primul raspuns "corect" ca sa zic aa va primi funda +vot dar si celelalte vor primi voturi multumesc!

3 răspunsuri:
| Bezea a răspuns:

Hmm se poate sa fie vorba despre Ouran High School Host Club (Hitachiin Hikaru respectiv Kaoru) sau poate ca este Tsubasa Chronicle (Syaoran / Syaoran, ok nu sunt chiar frati gemeni)...

| sematorka a răspuns:

Kaichou wa maid sama?

| bybycutz explică (pentru sematorka):

Pai am zis doi frati gemeni poate te ajuta dac iti zic cum aratau ...amandoi erau cu par asa un pic portocaliusi simpatici foc da fata ce sa zic nu mi-se parea asa frumoasa