| IcsYzet_Diana_1997 a întrebat:

am vazut acum ceva timp un film cu un baiat care a fost obligat de un om de afaceri sa se insoare cu fiica lui, dupa au plecat in luna de miere, in luna de miere fata este rapita si sotul ei se duce sa o caute, o gaseste, o salveaza etc si in final se indragostesc unul de altul si totul se termina cu bine laughing. Aveti idee cum se numeste filmul? P.S. actiunea filmului are loc undeva pe o insula/in padure sau ceva de genul big grin

Răspuns Câştigător
| mady9 a răspuns:

A fost pe Antena 1 pe 12 aprilie si se nume "O luna de miere cu peripetii" happy Funda? :*

| IcsYzet_Diana_1997 explică (pentru mady9):

Asta era, mersi mult :*