| Rebeca2911 a întrebat:

Am vazut aseara la 22:45 pe Pro TV un film thriller care se numea O noapte de teroare cu o femeie Laura care a nascut o fetita Jessica si era mereu speriata ca i se poate intampla ceva rau copilului. In fine, am cautat filmul pe net dar nu il gasesc. Imi apare un film While She was Out, dar nu acesta este filmul. Stie cineva cum se numeste filmul in engleza? Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| GusWaters a răspuns:

Tu te-ai uitat gresit pe program.In seara asta de la 22:45 e "O noapte de teroare". Aseara filmul care l-au dat la ora aceea se numeste "Intaiul Nascut" si pe engleza ii zice "First Born".

http://www.imdb.com/title/tt0470761/

2 răspunsuri:
| RedFlowerTag a răspuns:

Nici eu nu stiu! caci si eu il caut... dar nul gasesc...