| ANONIMANON a întrebat:

Am vazut filmul "Masacrul din Texas: Generatia urmatoare". Multa lume imi recomanda filmele din seria "Masacrul din Texas" si din intamplare am vazut filmul mentionat mai sus si nu mi s-a parut prea grozav. Adica nu e mai deloc horror. Zici ca e o combinatie nereusita intre Saw si I Know What You Did Last Summer. Vreau sa stiu daca toate filmele din seria Masacrul din Texas sunt la fel de proaste si daca merita vizionate.

2 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Mie mi s-au parut bune, dar uita-te la trailer.

| Sufletzelll a răspuns:

E mai simplu sa intri pe youtube si sa te uiti la trailere, altora le place, altora nu... Mie mi-au placut.