| dima1996marius a întrebat:

Salut, am vazut o data un film care nu mai stiu cum se chema, era vorba despre un baiat care e indragostit de o fata de la scoala care era mai ciudata adica fuma, etc.si mama fetei avea cancer si acestia doi se despartisera dupa ce au fost impreuna, iar tatal baiatului i-a dat acestuia sa asculte o colectie de muzica de dragoste.imi puteti spune cum se numeste filmul va rog?big grin

Răspuns Câştigător
| RogerMexico a răspuns:

Probabil te referi la Submarine? E un film englezesc aparut in 2011, iata trailerul: http://www.youtube.com/watch?v=P-WCCdkVDr4