| AdelinaaaaLvs a întrebat:

Bună TPU!
Am văzut un film acum cateva luni,dar i-am uitat numele.Aș vrea daca sunteți amabili sa imi spuneti dacă stiți cum se numește.O sa va povestesc din ce imi amintesc eu:
Erau doua fete bogate, surori,dar in urma...ele raman pe drumuri,imi amintesc ca una dintre ele era avocata/studenta la drept,iar cealalta era una mai rasfata...dupa ce raman pe drumuri se duc la o ruda,cea rasfatata imi amintesc ca isi luxase piciorul si mergea in carucior,ea dupa un timp se indragoste de vecinul lor de peste drum,care era de alta culoare,cred. Avocata era indragostita de un barbat care urma sa se logodeasca si voia sa rezolve problema oamenilor care mergeau cu autobul.La final barbatul renunta la logodnica sa si o cere de sotie atunci el venise cu un camion cu mobila.
Cam atat imi amintesc,e cam aiurea descrierea, dar va rog sa ma ajutati intr-un timp cat mai scurt.Multumesc,funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

From Prada To Nada (2011)?
http://www.cinemagia.ro/filme/from-prada-to-nada-487865/

| AdelinaaaaLvs explică (pentru faramatania):

Ohhh daaa

| AdelinaaaaLvs explică (pentru faramatania):

Multumesc mult! happy

| faramatania a răspuns (pentru AdelinaaaaLvs):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.