| Lamaitzza a întrebat:

as vrea sa adresez intrebarea iubitorilor de anime, in special Naruto, care este personajul vostru preferat si de ce. Cat despre Sasuke, ce parere aveti despre deciziile pe care le ia, in invinovatiti pentru ceea ce face? Astept raspunsuri, funda daca va fi cazul big grin

7 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Sasuke? sincera sa fiu nu prea imi place se da mereu in spectacol se crede tere etc mereu il face pe maruto idiot sau prost nu imi place in nici un fel pe langa faptul ca ia decizii proaste(sa le zic asa), cat despre naruto ce pot zice era considerat mereu un cretin sar s-a dovedit a nu fi in (naruto shippuden)cand le-a demonstrat tuturor, si i-a facut sa ii recunoasca puterea. big grin asta e parerea mea big grin

| Blablabla0012 a răspuns:

Personajul meu preferat este Hinata. Deoarece este o fata cuminte draguta si timida. Felul ei de a fi este dragut sh amuzant.
In legatura cu Sasuke tot ce a facut a facut cu gandul da a se razbuna pe fratele lui Itachi da asta nu int ca trebuie sa faca atatea chesti sh sa se alieze cu sarpele ala happy urat din partea lui ca sia parasit echipa sh aproape la omorat pe Naturo.

| Buffulete a răspuns:

Buna! :**
Clar imi place Naruto, Jiraya, Sakura iar Saasuke mnu, face asta din dragoste sau ura!

| LittleMissCupcake a răspuns:

Buna. Personajul meu preferat? Hmm... pai sa fiu sincera nu pot spune ca am un personaj preferat in Naruto Shippuuden, in Naruto simplu imi placea de toti. Era asa de amuzant. Acum toti sunt atat de seriosi, dar tot ma uit, ca tot imi place big grin. Cat despre Sasuke, cum am spus, in Naruto imi placea de el, dar in Shippuuden a luat-o razna. Sa-i omoare pe toti din Konoha? Bietul de el a innebunit complet cand a auzit ca si-a omorat fratele, desi acesta era nevinovat. Eu nu cred ca Sasuke ia deciziile cu cap. Chiar cred ca a innebunit in adevaratul sens al cuvantului, iar saracul Naruto... de cate ori era sa moara el pentru nerecunoscatorul de Sasuke?! Desi Sasuke a incercat sa-l omoare de nenumarate ori, Naruto inca il mai considera cel mai bun prieten. Iar la finalul acestui anime cred ca pana la urma Sasuke va muri ca un erou. Asta este parerea mea. Pa.

| alex9624 a răspuns:

Pai, personajul meu favorit ca si altora este Naruto, insa trebuie sa recunosc ca am o admiratie si catre Kakashi, cat despre Sasuke dupa ce la omorat pe Orochimaru, dorinta de as omora fratele (aceasta fiind implinita) la facut usor vulnerabil, ...sasuke find influentat de catre Madarada (Obito), acesta il asculta si ii indeplineste ordinele, din cate am vazut/citit eu.

| cargodrive a răspuns (pentru alex9624):

Stai un pic tu vorbesti serios? Madara uchiha e obito.Pai ala na murit cand i-a dat ochiul lui kakashi?

| cargodrive a răspuns:

Pai si eu faceam ce a facut sasuke.Adica pana la un moment dat sa il omoare pe fratele lui itachi a fost scopul lui.Pentru aia traia.Dar daca faceam eu animele i-as fi zis la sasuke adevaratul scop al lui itachi si ar fi fost o echipa misto in akatsuki (pana iar fi omorat naruto) cat despre personajul preferat ala e kiuby.De ce? Pentruca el e adevarata putere a lui naruto. Fara el nu ar fi reusit atatea.Pa pa