| scumpika89 a întrebat:

As vrea sa ma uit la un serial anime de dragoste. Imi recomandati va rog dar sa aiba si putina perversitate in el

5 răspunsuri:
| Isabella95 a răspuns:

Uita-te la Sulyeman magnificul, e povestea care ma tine cu sufletul la gura in fiecare luni si marti la canal tv

Răspuns utilizator avertizat
| IamFantastic a răspuns:

Clannad e de dragoste dar nu e si ecchi(pervers)
Kiss x sis E ecchi rau si de dragoste
Rosario + vampire, school days...intra pe www.animeph.com, selectezi genul preferat de anime si o sa iti apara acolo ce vrei;)

| ミハイル a răspuns:

Paradise Kiss este superb de vizionat, Nana si Sukitte Ii Na Yo ti le recomand sunt cele mai romantice pe care le stiu; d. 成功 [Seikō].

| LuLu1998 a răspuns:

Inuyasha..nu e mereu pervers.dar sunt unele momente

Întrebări recente