| IulianaD a întrebat:

Aseara (29.06.2012) a fost un film pe ProTV la ora 20:30 care se numea Twilight. Stiu ca are mai multe parti, dar nu stiu pe ce site sa ma uit la ele. Dau funda cine imi spune site-ul! URGENT!

Răspuns Câştigător
| Lazar_Iulia_1995 a răspuns:

Sunt patru parti foarte frumoase si in curand apare si a 5.
Ele sunt:
-Twilight - Amurg
-Twilight- New noon / Luna noua
-Twilight - Eclipse / Eclipsa
-Twilight - Breaking down /Zori de zi
Sper sa iti placa!

8 răspunsuri:
| madalin23 a răspuns:

Amurg

| iloveusa a răspuns:

Incearca pe http://www.diverse-online.info/.din moment ce au hunger games si the avengers, ar trebui sa aiba si twilight
daca nu, incearca pe peteava sau vplay

| ionutiulian1997 a răspuns:

Sunt 4 parti aparute.nu le poti vedea pe un site anume.scrie twilight new moon(e partea a 2), apoi.twilight eclipse(partea a 3)si twilight breaking down(partea a4).scrie ce ti-am zis si adauga si online.si vie gasi. funda?

| Claudya54 a răspuns:

Vizionare placuta!

| aNdreiutzZu0 a răspuns:

Cauta pe VPlay

| sabrina2002 a răspuns:

Nu ai nevoie de un site scrii pe google twilight nwe moon twilight eclipse sau twilight breking dawn partea 1

| Lazar_Iulia_1995 a răspuns:

Ti-au placut? iti recomand si cartile.